Digitürk Yıldız Dolu Paket Nedir?
09/02/2022
BeIN Connect Nedir ve Nerelerden İzlenir ?
24/02/2022

BeIN Connect İle Nasıl Film Satın Alınır?

Digitürk uygulamasından eşsiz seçeneklerle istediğiniz paketleri satın alabilirsiniz. Kumandayla portala giriş yapılması ardından beIN Connect uygulaması ardından Box Office menüsüne giriş yapılabilir. Karşınıza çıkan filmler arasından istenen filmi Satın Alma, Kiralama seçeneklerinden biri seçilerek izlenebilir. Satın alma ya da kiralama işlemlerine onay verilmesi için ise pin kodu girilmesi gerekmektedir. Pin kodu ilk kez kullanılıyorsa pin kodu “0000” olarak girilecektir. Pin kodu hatırlanmıyorsa online işlemler adresine girilmesi ardından “Destek” menülerinden “Ekipman pin kodu sıfırla” işlemleri üzerinden pin kodu sıfırlaması yapılabilir. Pin kodu sıfırlanması için tıklanmalıdır. Kiralama ve satın alma opsiyonları olan filmler aynı zamanda dilediğiniz zaman ana sayfada da vitrin menüsünde yer alabilir.

 

İzle Öde Servisinden Film Nasıl Satın Alınır?

Digitürk üyelerine sunulan izle öde servisleri sayesinde gişe rekortmeni vizyon filmleri 203, 202, 201 numaralı beIN BOX Office kanallarından izlenebilir. Box Office den film satın alınması için online işlemler adresine giriş yapılması ardından izle öde menülerinden işlemleri gerçekleştirilebilir. Box Office film satın alınması mümkün olmaktadır. 100 üzerinde ulusal kanal canlı TV seçeneklerinden sorunsuz şekilde izlenebilir. Tüm kanallarda yayınlar 12 saat geri alınabilmektedir. Yabancı ve yerli diziler ulusal kanallar, Digitürk kanallarında yayınlanan popüler programlar, dizilerin geçmiş bölümleri izlenebilir.

 

BeIN Connect İle Neler İzlenebilir?

Belgesel, film, çocuk, spor, yaşam ve eğlence kategorilerinde çok sayıda içeriğe üyelik paketi içerisinde ulaşmanız mümkündür. Film ve daha fazla seçenek de beIN Connect ile sorunsuz şekilde izlenebilir. Sinemadan doğrudan da beIN Box Office’e gelen yeni filmler kiralanarak keyifle izlenebilir. Bein Connect Digitürk diziler ve filmleri istediğiniz zaman izlemenizi sağlayan bir platform olarak karşınıza çıkmaktadır. BeIN Connect ismi eskiden Dilediğin Zaman olan bir platformdur. Pek çok alandan erişime açık olmaktadır. BeIN Connect televizyon, cep telefonu, bilgisayar gibi pek çok cihazdan kullanılabilir. BeIN Connect uygulamasını kullanmak amacıyla öncelikle telefonda uygulama marketinden BeIN Connect uygulaması indirilmelidir. Uygulama indirildikten sonra şifre ile cep telefonu ile giriş yapılarak içeriklerin tamamına erişebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA VE BAŞVUR