BeIN Connect İle Nasıl Film Satın Alınır ?
23/02/2022
BeIN Connect Özelliğini Destekleyen Uydu Alıcıları
25/02/2022

BeIN Connect Nedir ve Nerelerden İzlenir ?

Digitürk yayınlarının izlenebildiği, Digitürk’ün üyelerine sunduğu, yayın akışına bağlı kalmayan servis BeIN Connect olarak bilinmektedir. Digitürk BeIN Connect uydu alıcısı ile yayın akışına bağlı kalmaksızın üyelik paketi içerisinde yer alan içeriklerden oluşan zengin içerik arşivine ulaşmanız mümkündür. BeIN Connect uygulaması indirilerek tablet, cep telefonu, internet siteleri üzerinden üyelik paketi dahilinde içerikleri de keyifle izlemeniz mümkündür. Bu hizmetlerden faydalanmak amacıyla Digitürk’e üye olmanız yeterli olacaktır. Digitürk üyeliği dışında ek ücret yansıtılmamaktadır. BeIN Sports canlı maç yayınları bu duruma hariç olmaktadır. Canlı olan maçların yayınları BeIN Connect üzerinden takip edilebilmesi için Süper Lig paketlerinin olması gerekmektedir.

 

BeIN Connect Uygulamasından Canlı Maçlar Nasıl İzlenir?

Tabletler veya cep telefonlarından BeIN Connect uygulaması ile internet üzerinden ise Süper Lig paketleri kapsamında yer alan maçlar canlı olarak sorunsuz şekilde izlenebilir. Mobil Süper Lif paketleriyle maçları canlı izlerken televizyon yayınları kapanmaktadır. Aynı anda tek cihazdan yayın alınabilmektedir. Tüm Digitürk üyelerinin kullanabildiği BeIN Connect uygulamasına ek ücret yansıtılmaz. BeIN Sports canlı maç yayınları hariç durumdadır. BeIN Connect uygulamasından takip edebilmek için de Mobil Süper Lig paketlerinin olması gerekmektedir. Digitürk üyeleri de paketler dahilinde ilgili sitelerden zengin içerik arşivine ulaşabilmektedir.

 

BeIN Connect ile Neler İzlenebilir?

100’den çok ulusal kanal, canlı tv yayınları, beIN Gurme, beIN İZ gibi kanalların içinde yer aldığı tüm kanalları TV seçenekleri alanından izleyebilirsiniz. Tüm kanallarda yer alan yayınlar 12 saat öncesine dek geri alınabilir. Yabancı ve yerli diziler, ulusal kanallar, Digitürk kanallarında yer alan son derece popüler programlar ve dizilerin geçmiş bölümleri rahatlıkla izlenebilir. Spor, belgesel, çocuk, film, yaşam ve eğlence gibi kategorilerde yer alan çok sayıda içeriğe de üyelik paketi dahilinde ulaşabilmeniz mümkündür. Sinemalardan doğrudan gelen yeni filmleri de kiralayarak keyiflice izleyebilirsiniz. Digitürk cihazınız beIN Connect özelliğini kullanmak amacıyla uydu alıcınızın internete bağlı olması gerekmektedir. Digitürk içerikleri ve paketlerinin satın alınmasında müşteri hizmetleri aracılığı ile iletişime geçmeniz de mümkün olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA VE BAŞVUR