BeIN Connect Özelliğini Destekleyen Uydu Alıcıları

BeIN Connect Nedir ve Nerelerden İzlenir ?
24/02/2022
BeIN Connect Özelliğini Kimler Kullanabilir?
26/02/2022

BeIN Connect Özelliğini Destekleyen Uydu Alıcıları

Yayın akışına bağlı kalmayan, Digitürk yayınlarını izleyebildiğiniz servis Digitürk üyelerine özel olarak sunulmaktadır. İnternete bağlanan Digitürk beIN Connect uydu alıcısı ile yayın akışlarına bağlı kalmadan üyelik paketi içerisinde yer alan içeriklerden oluşan zengin içerik arşivine ulaşmanız mümkündür. BeIN Connect uygulamasını indirerek tabletten, internet sitesi üzerinden, cepten üyelik paketi içerisinde yer alan içerikleri keyifle izleme şansı yakalayabilirsiniz. Paket dahilinde olan içerikleri keyifle izleme şansı yakalayabilirsiniz. Bu hizmetlerden faydalanmak için Digitürk uygulamasına üye olmanız gerekir. Digitürk üyeliği dışında ücret yansıtılması ise mümkün değildir. BeIN Sports canlı maç yayınları bu duruma hariçtir. Canlı maç yayınları beIN Connect üzerinden takip edilerek Mobil Süper Lig paketleri olması gerekmektedir.

 

BeIN Connect Üzerinden Canlı Yayınlanan Maçların İzlenmesi

Tabletlerden, cep telefonundan beIN Connect uygulamasıyla, internet üzerinden de bein connect sitesi üzerinden Süper Lig paketi kapsamında olan maçları canlı şekilde izleme imkanı yakalayabilirsiniz. Mobil Süper Lig paketiyle maçları canlı izlerken tv yayınları kapanmaktadır. Aynı anda tek cihazdan yayın alınabilmektedir. Digitürk üyelerinin hepsi beIN Connect özelliğini kullanma şansı yakalayabilir. Ek ücret yansıması yapılmamaktadır. BeIN Sports canlı maç yayınlarıysa bu duruma hariçtir. BeIN Connect üzerinden canlı maç yayınlarını takip etmek için Mobil Süper Lig paketlerinin olması gerekmektedir. Digitürk üyeleri paketler dahilinde içeriklere www.beinconnect.com.tr adresleri üzerinden zengin içerik arşivlerine ulaşma şansı yakalayabilir.

 

BeIN Connect Özelliğini Destekleyen Uydu Alıcıları Hangileridir?

Digitürk uygulaması beIN Connect özelliğinin kullanması için uydu alıcısının internete bağlı olduğundan emin olunması gerekmektedir. 100 üzerinde ulusal kanal canlı tv seçeneklerinden izlenebildiği gibi tüm kanallarda yer alan yayınlar 12 saat öncesine dek geri alınabilir. Yabancı ve yerli diziler Digitürk kanallarında, ulusal kanallarda yayınlanan popüler programlar ve dizilerin geçmiş bölümleri rahatlıkla izlenme imkanı bulabilirsiniz. Belgesel, çocuk, film, spor, yaşam, eğlence kategorilerinde 1000 üzerinde içeriğe üyelik paketi içerisinde ulaşma imkanı bulabilirsiniz. BeIN Connect özelliği kullanmak isteyen kişilerin portal desteği olan şu kutuları kullanması gerekmektedir:
-DT-5104, 5103, 9102, 7103, 9103, 9104, DT-HY6100, DT-HY6101, DT-61440UHD, HM-9503, HM-9502, HM-9504, HM-9505

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA VE BAŞVUR