BeIN Connect Özelliğini Destekleyen Uydu Alıcıları
25/02/2022
Box Office’den Film Nasıl Satın Alınır?
27/02/2022

BeIN Connect Özelliğini Kimler Kullanabilir?

Yayın akışına bağlı kalmadan istediğiniz programları, dizileri, filmleri, maçları izlemenize imkan veren platform Digitürk uygulamasında BeIN Connect ile sunulmaktadır. İnternete bağlanan Digitürk beIN Connect uydu alıcısı ile yayın akışına bağlı kalmadan üyelik paketi içerisinde yer alan içeriklerden meydana gelen zengin içerik arşivine ulaşmanız mümkündür. BeIN Connect uygulamasını indirerek tablet, cep telefonu, internet sitesi üzerinden üyelik paketi içerisinde yer alan içerikleri eğlenceli şekilde izleyebilirsiniz. Bu hizmetlerden faydalanmak için Digitürk abonesi olmak yeterli olmaktadır. Digitürk üyeliği dışında ek ücret yansıtılması mümkün değildir. Mevcut paketlere beIN Sports canlı maç yayınları hariç tutulmaktadır. Canlı maç yayınlarının beIN Connect üzerinden takip edilmesi için Mobil Süper Lig paketleri olması gerekmektedir.

 

BeIN Connect İle Neler İzlenebilir?

BeIN IZ, beIN Gurme, Canlı tv kanallarının içinde olduğu 100 üzerinde ulusal kanal canlı izleme seçeneklerinden izlenebilir. Kanalların hepsinde yayınlar 12 saat öncesine dek geri alınabilir. Yabancı ve yerli diziler ulusal kanallarda, Digitürk kanallarında yayınlanan popüler programlar ve dizilerin geçmiş bölümleri de izlenebilir. Film ve daha fazlası belgesel, çocuk, spor, eğlence ve yaşam kategorilerinde çok sayıda içeriğe de üyelik paketi ile ulaşmanız mümkündür. BeIN Box Office ise sinemalardan direkt BeIN BOX Office’e gelen yeni filmleri kiralayarak keyifle izlemeniz mümkün olacaktır.

 

BeIN Connect Özelliği Kullanımı

BeIN Connect uygulamasına giriş yapılması ardından sol üst alanda yer alan “Rehber” kısmından kaydedilmek istenen programlar ve kanallar seçilerek uzaktan kayıt olma işlemleri tamamlanabilir. BeIN Connect özelliğinin kullanılmasında dikkat edilmesi gereken noktaysa uydu alıcısının internete bağlı olduğundan emin olunması gerektiğidir. Digitürk uygulamasında izlenen içerikler kotadan düşeceği için kotasız internet önerilir. İnternet hızına bağlı olarak da görüntü kalitesinde farklılıklar olabilir. Bu nedenle en az 2 Mbps internet hızının olması gerekir. İnternet üzerinden izlenen içeriklerin izlenmeye başlaması ardından düşük video kalitesinden başlaması, ardından internet hızına bağlı olarak görüntü kalitesinde değişiklik meydana geleceğini söylememiz gerekmektedir. BeIN Connect özelliğinde kumandadan tuşlama yapılarak istenen dakikaya gidilmesi mümkün olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA VE BAŞVUR