BeIN Connect Özelliğini Kimler Kullanabilir?
26/02/2022
Digitürk BeIN Sport Kampanyaları 2022
01/03/2022

Box Office’den Film Nasıl Satın Alınır?

Box Office Digitürk platformuna dünyaca tanınan türk filmleri, yabancı filmleri, spor müsabakalarını izle-öde konseptiyle yayınlayan televizyon kanallarını ifade eder. Kanallar sadece HD görüntü kalitesinde yayın yapmakta olup SD kanalları yayınları mevcut değildir. 9 Şubat 1999 senesinde 5 izle-öde kanalıyla vizyon adıyla yayınlarına başlamıştır. Digitürk üyelerine sunduğu izle öde servisleriyle gişe rekortmeni vizyon filmleri 201, 202, 203 numaralı beIN Box Office kanallarından HD kalitesinde izlemeniz mümkündür. Box Office’ten film satın almak amacıyla online işlemler menüsüne Digitürk sitesine giriş yapılması ardından izle-öde menülerinden işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Box Office filmleri seans başına ücretleri 5,5 TL, derbi maçları 80 TL, FB-GS-BJK Anadolu takımlarının yaptığı maçların ücretleri ise 50 TL, Anadolu takımlarının kendi aralarında yaptıkları maç ücretleri ise 25 TL olmaktadır.

 

BeIN Box Office Uygulaması Hakkında Bilgiler

Evinize özel sinema salonu getiren beIN Box Office izle ve öde sistemi olduğundan dolayı salonlar içerisinde seçip beğendiğiniz programlar ya da filmlerin bedellerini ödersiniz. Digitürk filmleri, programları dublajlı, orijinal dillerinde, alt yazılı olarak izleyebilirsiniz. Digitürk salonları büyük stüdyoların, ünlü yönetmelerin en çok beğenilen filmlerini, süper lig karşılaştırılmalarını ekranlarınıza taşımaktadır. 24 saat yayın yapması avantajları arasında yer almaktadır. Sadece izlediğinizi ödeyerek Digitürk üyeleri olarak Box Office’den film kiralama imkanı yakalayabilirsiniz. Box Office film kiralamak için 3555’e mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

 

Box Office Kolay Kurulum İmkanı

Box Office kanallarında yer alan filmler internet sitesi üzerinden kiralanabileceği gibi uydu alıcısı internete bağlanarak beIN Connect uygulamasında Box Office kategorisinden istediğiniz film kiralanabilir. 201, 202, 203 nolu kanallarda bulunan şifreleri 3555’e gönderebilirsiniz. Online işlemler merkezinden seans seçimi yapabilirsiniz. Ev konforunda sinema keyfi veren Box Office her ay kanallarda her ay 24 tane özel filmi izleme fırsatı sunmaktadır. Yeni filmlerin hepsi de avantaj paketleri içerisinde yer almaktadır. Sinemalardan sonra en yeni filmlere Box Office kanallarında erişim hakkı vardır. İstediğinizde beIN Connect ile dilediğiniz zaman istediğiniz yerden Box Office kategorisinden aylık 5 film kiralama hakkınız bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA VE BAŞVUR