Digitürk Fatura Açıklamaları ve Detayları Ne Anlama Gelir?
10/03/2022
Digitürk İnternet Paketleri
14/03/2022

Digitürk Fatura İşlemleri Hakkında Bilgiler

Digitürk uygulaması sorunsuzca her an her yerden rahatlıkla izlenebilir. Faturalar hakkında bilgilere Online İşlem Merkezi, sms yoluyla da rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Digitürk müşteri hizmetleri aranarak fatura menüsü tuşlandığı zaman son döneme ait fatura bilgileri, ödenmemiş faturalar öğrenilebilmektedir. Kredi kartıyla kolay şekilde ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz. Online işlem merkezi kişisel şifrenizle giriş yapılarak fatura menüsünden fatura detayları alanından öğrenilebilir. Online işlemler kısmına giriş yapılması halinde son döneme ait fatura tutarı öğrenilebilir.

 

Fatura Ödeme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Digitürk faturaları pek çok kanaldan sorunsuz şekilde yapılabilir. Otomatik ödeme talimatı verilebilir. Otomatik ödeme talimatı ile faturalarınız gecikmeden, takip gerekmeksizin rahatlıkla ödeyebilmeniz mümkün olacaktır. Online işlem merkezinden faturanızı online işlemler merkezine girerek fatura alanında fatura ödeme sekmesinden de ödeyebilirsiniz. Ödeme talimatı sekmesinden gelecekte ki faturalar için otomatik ödeme talimatı oluşturabilirsiniz. Online işlemler alanına giriş yapılarak işlemleri çok kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Bulunduğunuz ilde olan Digitürk yetkili servislerinden faturanızı ödeyebilirsiniz. İşlem ücretleri de yapılan işlem noktalarına göre değişiklik göstermektedir. Otomatik ödeme talimatı da verilebilecek Digitürk fatura işlemleri faturalarınızı gecikmeden, takip gerektirmeden kolaylıkla ödemenizi sağlamaktadır. Online işlemler menüsüne girerek fatura alanında yer alan ödeme talimatı sekmesinden, sesli yanıt alanından numaraları tuşlayarak sorunsuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Fatura İşlemleri Hakkında Bilgiler

Faturaları farklı adreslere göndermek istiyorsanız online işlemler adreslerine giriş yapılması ardından Üyelik menüsü Kişisel Bilgilerim alanından işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Adres değişiklikleri alanından istediğiniz yeri adres olarak gösterebilirsiniz. Fatura işlemlerini kolaylıkla otomatik olarak da gerçekleştirebilirsiniz. Digitürk sizlere faturalarınızı tek tuşla öğrenebilme imkanı sunar. Doğa dostu yöntemler olan fatura sistemleri sayesinde elektronik olarak güvenli ve hızlı şekilde fatura alabilirsiniz. Online işlemler merkezine giriş yapılarak fatura menüsünde fatura izinleri alanından fatura gönderim kanalları tercihlerinizi e-fatura olarak güncelleyebilirsiniz. Faturalar ayın 3. Günü kesilmekte olup son ödeme tarihleri aynı ayda 16. Günü olmaktadır. Bu tarihler faturaların sağ üst kısmında yer almaktadır. Faturalarda son ödeme zamanları resmi tatiller veya ödeme tarihleri sebebiyle birkaç gün öncesinden, sonrasından ödenmek üzere değiştirilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA VE BAŞVUR