Digitürk Fatura İşlemleri Hakkında Bilgiler
12/03/2022
Çeşitli Avantajlarıyla “Online İşlemler”
19/03/2022

Digitürk İnternet Paketleri

Limitsiz internet keyfini eşsiz film seçenekleriyle bir araya getiren Digitürk internet paketleri uygun rakamlarla karşınıza çıkmaya devam etmektedir. Digitürk’e özel yeni film ve belgeseller, eski dönem belgeselleri ve filmleri de Digitürk de sunulmaya devam etmektedir. Süper paketlerle sinema keyfine ek olarak limitsiz paketler ayda düşük ücretlerle sunulmaya devam etmektedir. Ülkemizin en iyi kanalları, ulusal yüzlerce kanal, kurulum ücretleri ödenmeden,
İnternet aktivasyon ücreti ödemeden rahatlıkla izlenebilir. Birbirinden avantajlı Digitürk internet paketleri incelenerek size en uygun paketleri bulmanız mümkün olacaktır. Adsl, fiber, paketleri limitsiz olup olmamasına, kaç Mbps hıza kadar limitsiz olacağına göre ücretlendirilir. Paketlere internet sitesi üzerinden başvuru yapıldığında kullanılmaya başlanabilir.

 

Digitürk İnternet Kampanyası Avantajları

Digitürk üyeliği için üyelik taahhütleri verilmesi gerekmektedir. Minimum Digitürk içerik paketleri üzerinden 12 ay taahhütlü şekilde istenirse dizi veya film paketleri ayda küçük rakamlara eklenebilir. İnternet bağlantıları için yeni modem alınması avantajlı olmaktadır. Digitürk internet kampanyaları kapsamında üyelik sözleşmeleri imzalanmaktadır. Digitürk faturaları ön ödemeli şekilde ödenmektedir. Taahhüt zamanı boyunca Digitürk veya internet operatörlerine verilen taahhüt bozulursa o güne dek sağlanan indirimler BTK kurallarına uygun olarak tarafınıza faturalandırılır. Digitürk kurulumları ücretsiz olup aktivasyon bedelleri üyelere ait olmaktadır. Üyelikler kapsamında çocuk, mini dizi, mini erişkin, mini film, dünya ve haber paketi, eğlence ve müzik, sporsever, belgesel paketleri seçilebilir. Digitürk uydu alıcılarını internete bağlayan üyeler mini paketler servislerinden bir kaçından yararlanabilmektedir.

 

Digitürk İnternet Kampanya İçeriğinde Neler Var?

Televizyonda ilk kez yayınlanan filmler, Digitürk TV, internet paketleri tek fatura altında bir arada sunulmaktadır. Tüm dünyada ünlü belgeseller, popüler çocuk kanalları, televizyonda ilk defa yayınlanan filmler, ilk 30 gün kanallarının hepsinin hediye olması, popüler liglerle haftanın her günü spor keyfi yaşanması imkanı da internet paketlerinin avantajları arasında yer almaktadır. Eğlenceli paketlerle çocuk kanallarını, belgesel kanallarını alarak çok sayıda içerikten yararlanma imkanı yakalayabilirsiniz. Birbirinden popüler, ödüllü kanalları istediğiniz yerden izleme imkanı sunan Digitürk istediğiniz zaman seyir keyfi yaşamanızı sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA VE BAŞVUR