Çeşitli Avantajlarıyla “Online İşlemler”
19/03/2022
Digitürk Kanal Arama
24/03/2022

Digitürk Kampanyaları 2022

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte pek çok alanda yenilikler de beraberinde gelmiştir. Digitürk kampanyaları uygun fiyatları ve sık tercih edilmesi ile herkes tarafından bilinmektedir. Güncel Digitürk kampanyaları hakkında bilgi alarak, paket içeriklerini öğrenebilir, fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yeni üyelere özel olan paket seçenekleri de bulunmaktadır. Digitürk kampanyaları arasında dizi paketi en çok tercih edilenler arasında yer alır. Buna ek olarak taraftar paketi, sporun yıldızı, yıldız dolu, evin yıldızı, ailenin yıldızı, filmin yıldızı paketleri de kampanyalar arasında yer alan paketlerdendir.

 

Taraftar Paket Kampanyaları

Tuttuğunuz takımın maçlarını aylık olarak sabit fiyatla izleyebileceğiniz kampanyalar, şehrinize özel süper lig paketleri, spor keyfini doyasıya yaşayacağınız sporun yıldızı paketleri de bu kapsamda taraftar paketleri arasında yer almaktadır. Avrupa’nın yıldızı gibi dolu dolu kampanyalar da bu paketler içerisinde yer alır. Avrupa’nın Yıldızları paketiyle tüm dünya kulüplerini uygun rakamlara izleyebilirsiniz. Maç paketi kampanyalarıyla sezon sonuna dek süper lig paketlerini ücretsiz olarak izleyebilmeniz mümkün! Popüler diziler, ödüllü filmler, çocuk kanalları, belgeseller, çok daha fazla program da kampanya içeriğinde yer almaktadır. Takımlarınıza özel Süper Lig maçları da bu paketlerle evlerinizde olacaktır. Kaliteli spor programlarına beIN Sports kanallarıyla ulaşabilirsiniz. Zengin içerikli belgeseller ve çocuk kanalları da uygun rakamlarla sunulan paketler arasında yer alır. Digitürk’ün tüm içeriklerinin bir pakette toplandığı paketler de uygun rakamlarla sunulmaktadır. Kredi kartına özel indirimli olan rakamlar ile Digitürk paketleri uygun rakamlara mal olmaktadır. Digitürk dizi, film, taraftar paketleri uydu alıcıları ile birlikte sunulmaktadır. Digitürk bunlara ek olarak engellilere özel sunduğu kampanyalarla da her bütçeye devam etmektedir.

 

Yıldızlı Paketler

Digitürk evin yıldızı paketiyle ve eşsiz kampanyalı rakamlarıyla evlerinizde yer alacaktır. Oscar ödüllü filmler de bu paketlerle evlerinizde yer alacaktır. Film yıldızı paketler de uygun rakamlarla birlikte yer almaktadır. Ailenizde herkes keyifle Digitürk izlemektedir. En popüler diziler Digitürk paketleriyle birlikte sunulmaktadır. Dizi paketleri kampanya içerikleri ilk 3 ay tüm kanalların yer aldığı Yıldız dolu paketler de hediye olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA VE BAŞVUR