Digitürk Kampanyaları 2022
22/03/2022
Digitürk Kolay Kurulum Nasıl Yapılır
26/03/2022

Digitürk Kanal Arama

Teknolojinin gelişmesiyle beraber hayatımızda pek çok yenilik meydana gelmiştir. Digitürk uygulaması da sahip olduğu özelliklerle, uygun fiyatları ile hemen hemen herkesin tercihi konumunda olmaktadır. Digitürk de kanal arama yapılırken kolay kurulum işlemlerine başlarken kumandadan belli adımların izlenmesi gerekir. Yapılacak işlemler sırasıyla şöyledir:

  • Kumandadan “OPTS” veya “Menü” tuşlarına basılarak yön tuşlarıyla Kurulum menüsü üzerinden OK sekmesi tıklanmalıdır.
  • Yön tuşları yardımıyla “Kolay kurulum” alanından “Ok” tuşuna basılarak ekranda yer alan kanalların kurulduğunu görmeniz mümkündür. Kanallar kurulurken beklenmesi gerekir.
  • Ekranda kurulum için “OK” tuşuna basılarak kanal kurulum işlemi tamamlandığı zaman “BACK” veya “ÇIKIŞ” tuşlarına arka arkaya basılmasıyla tüm menülerden çıkılması mümkündür.
  • Menü yönlendirmeleri ve aktarılan özellikler kullanmakta olunan Digitürk uydu alıcısına, televizyon modeline göre değişiklik gösterir. Güncel kanal numaralarına ulaşılması da mümkün olmaktadır.

 

Digitürk Paketleri Hakkında Bilgiler

Size özel Digitürk paketlerini uygun rakamlara kolaylıkla almanıza yardımcı olan asistanla Digitürk uygulamasına üye olmak oldukça kolaydır. İndirimli kampanya rakamlarından istenilen Digitürk paketi seçilerek siparişler hemen oluşturulabilir. Digitürk yayınları internetten veya uydudan alınabilir. Sahaların yıldızları, takımın maçları bu paketlerde sunulmaya devam etmektedir. Yeni üyelere özel fırsatlı sunulan paketler de ilk 3 aya özel indirimli rakamları ile yanınızda olmaktadır. Yeni içerikler, kanallar, modern stüdyolara ek olarak ünlü isimler Digitürk uygulamasında çok daha fazla yer almaktadır. Tenis, basketbol, futbol ülkemizde ve tüm dünyada son derece önemli olup spor karşılaşmaları gitgide önem kazanmaktadır.

 

Neden Digitürk?

Digitürk Play uygulaması hem Android hem de İOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda kullanılabilmektedir. Aynı anda tek bir cihazda izlenilmesi mümkündür. Aynı anda aktive etme imkanı, ücretsiz iade imkanı, kargolamanın en kısa zamanda yapılabilmesi de ek özellikleri arasında yer almaktadır. Yayın akışına bağlı kalmadan kanalları izleme olanağı, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden izlemeniz de ek özellikleri arasında yer alır. Digitürk yayınlarının izlenebildiği servis beIN Connect üyelik paketi içeriğinde yer alan zengin içerik arşivine sahip olup TV üzerinden keyifle, sorunsuz şekilde izleme imkanı bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA VE BAŞVUR