Digitürk Kanal Arama
24/03/2022
Digitürk Kumandasının Fonksiyonları Nelerdir?
28/03/2022

Digitürk Kolay Kurulum Nasıl Yapılır?

Hemen hemen herkesin evinde olan Digitürk kurulumu ise son derece kolaydır. Kolay kurulum işlemlerini belli adımları tamamlayarak gerçekleştirebilirsiniz. Kumanda dan OPTS ya da MENÜ tuşlarına basarak yön tuşları ile KURULUM alanına giderek OK tuşuna basılması gerekir. Yön tuşlarıyla kolay kurulum işlemleri tamamlanabilir. Sinyal sorunu veya eksik kanal problemleri yaşamamak için çanak anten tarafına göre Turksat ya da Eutelsat kurulumları yapılması gerekir. Ekranda kanalların kurulduğu görülecektir. Kanallar kurulurken beklenmesi gerekir. Kurulum işlemi için OK tuşuna basılmalıdır. Yazısı görüldüğü an OK tuşuna basılmalıdır. Kanalların kurulması tamamlanınca BACK ya da ÇIKIŞ tuşlarına basılarak sinyal düzeyinin yüzde oranı görülebilir. Bu oran %0 olduğunda anten de zarar görmüş olacaktır.

 

Kolay Kurulum İşlemleri

Yayın problemleri yaşamamak için güncel yazılım kullanmak gerekir. Digitürk uydu alıcısının yazılımlarının güncel olduğundan da emin olunması gerekir. Digitürk kumandasından Menü Ayarlar ve Kurulum Yeni Yazılım Ara işlem adımları yapılması gerekir. Aktarılan tüm özellikler, menülerde yönlendirmeler kullanmakta olunan kumanda, Digitürk uydu alıcı modeli, televizyon çeşidine göre değişiklik gösterir.

 

Digitürk Ürün Bilgisi

14 gün süre boyunca ücretsiz iade imkanı, anında aktive edilme işlemleri, 2 senelik garanti işlemleri, kargoyla kısa sürede, belirlenen iş günlerinde teslimat imkanı avantajları arasında yer alır. 1.lig, süper lig maçlarına ek olarak ülkemizin en sevilen kanalları nerede, ne zaman istenirse internet üzerinden de izlenebilir. Uygulama hemen indirilerek yayınlar hemen izlenebilmektedir. Tekrar izleme seçenekleri ile kayıtlı diziler, filmler yayın akışlarına bağlı kalmadan istenen her yerden her an izlenebilir. Canlı yayınları 12 saat kadar geriye almak mümkün olmaktadır. Digitürk Play uygulaması sistem için her zaman mümkün olan en iyi görüntü kalitelerinde yayın sunar. Görüntü kalitesi donanım, internet kalitesi gibi niteliklere bağlı olarak otomatik şekilde uyum sağlamaktadır. Artırılmış halde veri hacmiyle 1080p kaliteye kadar HD görüntü kalitesinde kanalların keyfi çıkarılabilir. Üyelik ve abonelik işlemleri için başvuru formu doldurularak müşteri hizmetleri ile kısa sürede kontak kurulabilir. BeIN Sports, Digitürk başvuru kanallarını indirimli şekilde izlemek için hemen başvuru yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA VE BAŞVUR