Digitürk Kumandasının Özellikleri Nelerdir
30/03/2022
Digitürk Online İşlemler
03/04/2022

Digitürk Maç Satın Alma

Digitürk eğlenceli paketleri uygun rakamlarla sizleri beklemektedir. BeIN Sports da yayınlanan maçları izleyebilmek amacıyla çeşitli satın alma seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Süper Lig uygulamasında olan maçları beIN Connect paketleri ile internetten tek maçları alarak hemen kolaylıkla izleyebilirsiniz. İzle ve öde seçenekleriyle televizyon üzerinden dilediğiniz maçı satın alabilirsiniz. Online işlemler menüsünden maçları izle ve öde seçeneklerinden alabilirsiniz. Digitürk müşteri hizmetlerini arayarak, sesli yanıt sistemlerini takip ederek siparişlerinizi sorunsuz şekilde verebilirsiniz. Takımınızın maçları da beIN Connect üzerinden tek maç satın alınmasıyla internet üzerinden izlenebilir. BeIN Connect tek maç satın alma sayfasından tek maçların fiyatları, nasıl alınacağı hakkında bilgi alınabilmektedir.

 

Maç İzleme Keyfi

Günün maçlarını izlemek için maç başlama saatlerinden 30 dakika öncesine dek beIN Sports paketleri arasından birine üye olarak maç siparişlerinizi vermelisiniz. Digitürk üyelerine sunulan izle ve öde servisleriyle Süper Lig maçları Digitürk kanalları, HD servisleri aktifse taraftar kanalından tek maç alarak izleme şansı yakalayabilirsiniz. Tek maç satın almak için de online işlem menüsünden izle öde seçenekleri menüsünden işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Tek maç satın alabilmek için üye olmanıza gerek yoktur. Digitürk üyelerine sunulan izle öde servisleri sayesinde 204, 205, 206 taraftar kanallarından tek maç satın alınarak izlenebilir.

 

Tek Maç İzleme Fiyatları

BeIN Connectle beIN Sports kanallarında sadece kendi takımınızın maçlarını seyretmek istiyorsanız uygun paketler olan haftalık paketlere üye olmanız gerekir. Bu paketler alındığı zaman o hafta oynanan diğer maçlar da izlenebilir. Yeni paket sistemleriyle tek maç izlenememekte olup haftalık paketler alınması gerekir. BeIN Connect tek maç satın alma sayfasından Taraftar Paketi ya da Süper Lig paketlerini satın alarak canlı olarak izleyebilirsiniz. BeIN Sport kanallarından yayınlanan maçlar internet üzerinden tabletlerden, cepten, Apple TV, Android TV, Smart TV üzerinden seyredilebilir. BeIN Connect kupon kodu satın alınarak üye olunabilir. Dolu dolu içeriklerle eşsiz programları bu paketlerle elde edebilirsiniz. Digitürk’ün birbirinden eğlenceli ve kaliteli içeriklerini uygun rakamlarla almak için müşteri hizmetleri üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA VE BAŞVUR