Digitürk Maç Satın Alma
01/04/2022
Digitürk Uzaktan Kayıt Nasıl Yapılmaktadır?
05/04/2022

Digitürk Online İşlemler

Ülkemizde sayısal yayın yapan dijital platform olan Digitürk günümüzde daha da yaygınlaşmaktadır. Digitürk abonelik paketleri alınması için üye olunması gerekmektedir. Abonelik paketinde yer alan HDTV yayınını izlemeyi sağlayan ek servisler HD olarak adlandırılır. Tüm kullanıcılar HD yayını servisi ücretsiz olarak sunulmuş haldedir. HD yayınları 1080i formatlarında yayınlar yapar. Digitürk online işlemler kısmından pek çok işlem yapılabilir. Digitürk fatura ödemeleri online işlemler alanına giriş yapılması ardından Fatura işlemleri menüsü üzerinden tamamlanabileceği gibi kredi kartıyla sorunsuz şekilde ödenebilir. Online işlemler alanından “Paketler ve servisler” kısmından “Mevcut paketlerim” kısmına gelinmelidir. “Yeni paket ekle” kısmından işlemler üzerinden istenen paketler faturaya eklenerek satın alınabilir. Şifreler yoksa dahi ilk kez giriş yapacaksanız şifrenizi rahatlıkla oluşturarak online işlemlere telefonlarınızdan hızlı şekilde giriş yapabilirsiniz. Çağrı merkezini aramanıza gerek kalmadan işlemlerinizi kolay şekilde online işlemler menüsünden gerçekleştirebilirsiniz.

 

Digitürk Online İşlemlerden Hangi İşlemler Yapılabilir?

Online işlemlerden yapılabilecek işlemler nelerdir sorusuna Digitürk online kısmından üyelik bilgilerinizle alakalı bilgileri, telefon değişikliği gibi işlemleri yapabileceğinizi, güncellemeler yapabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. Otomatik ödeme talimatı verilebileceği gibi fatura ödemelerinin rahatlıkla yapılması da mümkündür. Pin kodu sıfırlama işlemleri yapılabilir. Online işlemler kısmından şifre değişikliği yapabilirsiniz. Bunlara ek olarak fatura bilgilerinin incelenmesi mümkündür. Filmler, maçlar gibi tüm kanalları da günlük olarak satın alabilirsiniz. Ek servisler satın alınması, paketlerde değişiklikler yapılması gibi işlemler ise bir tık uzağınızda! Tüm işlemlerinizi kolaylıkla, kısa sürede, sorunsuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Online işlemler şifresinin değiştirilmesi de kısa sürede mümkün olmaktadır.

 

Online Menüsünden Uzaktan Kayıt İşlemleri

İstediğiniz yayınları ve programları uzaktan kayıt yapmak için Digitürk online işlemler kısmına giriş yapılması ardından uzaktan kayıt alanından iki farklı biçimde kayıt yapmanız mümkündür. İstediğiniz yayınların uzaktan kayıt formunun kullanılmasıyla tarih, saat, kanal gibi değişiklikleri de doldurarak kaydetme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz yayınların yayın akışlarına ulaşarak sağ kısımda yer alan Digitürk yayın akışı alanından seçimler yapabilmeniz mümkündür. Açılan pencereler üzerinden bilgilerin kontrol edilmesi mümkündür. İşlemlerin girilmesi ardından kaydedilme gerçekleşir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA VE BAŞVUR