Digitürk Üyeliği Başka Bir Adrese Taşınabilir mi?
07/04/2022
Digitürk Üyeliği Nasıl İptal Edilir
12/04/2022

Digitürk Online İşlemlerle Neler Yapılabilir?

Digitürk’ün avantajlarla dolu dünyasını keşfetmek artık çok kolay olmaktadır. Fatura detaylarını sorunsuz şekilde izleyebilirsiniz. Maç kiralama, film izleme ya da satın alma işlemleri yapılabilir. Fırsatlar ve avantajlar da online işlemler de oldukça fazladır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda paketlerinizi değiştirebilirsiniz. Her ay onlarca film ve dizi ek ücret ödenmeden kiralanmaktadır. Ev konforunda sinema keyfi de Digitürk paketleri ile uygun rakamlara alınabilir. Box Office veya BeIN Connect kategorilerinde film kiralama hakkı bulunabilir. Paket içeriklerini ihtiyaçlarınıza göre değiştirme hakkına sahip olursunuz. Maç ve filmleri satın alma ya da kiralama işlemleri yapılabilir.

 

Avantajlarla Dolu Digitürk Dünyası

Fatura detaylarını incelemek, fırsatlar ve avantajları takip edebilirsiniz. Digitürk abonelik işlemleri online işlemler üzerinden sorunsuz şekilde gerçekleştirilebilir. Şifre ve cep telefonu numarası ile giriş yapılarak borç sorgulama, faturalama işlemleri, paket ve tarife bilgisi görüntülemesi, içerik ve paket satın alma gibi tüm işlemleri aboneliklerinizle ilgili işlemleri Digitürk online işlemler merkezinden gerçekleştirebilirsiniz. Online işlem merkezine çeşitli seçeneklerle giriş yapabilmeniz mümkün olacaktır. İlk kez giriş yapanlar aynı adımları sorunsuz şekilde kullanabilir. E-posta ile üyelik numarası ile, TC kimlik numarası ile giriş, üyelik numarası
İle giriş yapabilmek mümkündür.

 

Online İşlemler Hakkında

Her yerden üyelikle ilgili işlemleri sorunsuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Digitürk aboneliğinizle ilgili işlemler online şekilde yapılabilir. Digitürk Online İşlemler Merkezi’ne şifre ve cep telefonunuzla giriş yapabilirsiniz. Borç sorgulama, fatura işlemleri, ayrıntılar ve paket içeriklerine ayrıntılı şekilde ulaşabilirsiniz. Box Office film satın alma gibi pek çok işlemi yapabilmek amacıyla Digitürk Online İşlem Merkezinden destek alınabilir. Online işlemlere üyelik numarası ya da daha öncesinde Digitürk’e kayıtlı halde olan Digimobil telefonunuzla giriş yapabilirsiniz. İnternetli eğlence ve Avrupa’nın yıldızı olan paketler limitsiz şekilde sunulabilir. Online işlemler menüsünden istediğiniz paketleri faturaya ekleyerek satın almanız mümkündür. Online işlemler şifresi değiştirilebilir. Fatura ödemesi, maç, film veya yetişkin içerikleri alınması da kolaylıkla gerçekleşebilmektedir. Fatura detayları görüntülenebilir. Telefon numarası, fatura adresleri gibi üyelik bilgileri güncellenebilir. Ek servislerin satın alınabilmesi, üyelik paketlerinde değişiklik yapılabilmesi de bu sayede kolaylaşacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA VE BAŞVUR