Digitürk Üyeliği Nasıl İptal Edilir
12/04/2022
Digitürk Üyeliği Nasıl Yapılır
16/04/2022

Digitürk Paket Değişikliği Nasıl Yapılır?

Sayısal yayınlar yapan dijital platform olan Digitürk uygun fiyatlı, çok sayıda seçenekler sunan paketleri ile tercih edilmeye devam etmektedir. Kanal sayısı oldukça fazla olan Digitürk Plus, HD gibi hizmetlerle 4K kalitesi, HD olarak yayın imkanları sunulmaktadır. Digitürk HD abonelik paketlerinde yer alan HD TV yayınlarının izlenmesini sağlayan ek servislerdir. Digitürk Plus aylık kutu kira ücretleri ödenerek, peşin satın alınarak kullanılabilmektedir. Digitürk abonelerinin paketlerini web de, televizyon, tablette, istenilen yerde ve istenildiği zaman ücret ödemeden izleyebilmesi mümkündür. Digitürk uygulamasında mevcut paketlerin değişmesi de mümkün olmaktadır. Bunun için Online İşlem Merkezi tercih edilebilir.

 

Digitürk Paket Değişiklikleri

Digitürk Online İşlemler Merkezinden, chat kanalları üzerinden paket değişiklikleri yapılabilir. Mevcut Digitürk uydu üyelikleri yoksa içeriklerin tamamını kapsayan tekli paket satışları yoktur. İstenirse ana sayfadan 3 başlıkta yer alan Spor Extra, Süper Lig, Eğlence paketleri arasından istenen seçilerek, tamamı ayrıca satın alınabilmektedir. Paket değişikliklerine ek olarak yenileme işlemleri de sorunsuz şekilde, kısa sürede tamamlanabilir. Seçim yapılmadığı sürede satın alınan aylık paketler otomatik şekilde yenilenebilir. Paketlerin otomatik şekilde yenilenmesi istenmiyorsa profil kısmından paketlerim alanından yenilenme seçeneğine ulaşılabilir veya Chat kanalından destek alınabilmesi mümkün olmaktadır.

 

Avantajlarıyla Digitürk Paketleri

Paketlerin ücretsiz şekilde iade imkanı bulunmaktadır. Anında aktivasyon imkanı, garanti, kutulu kargo siparişleri, iade ve teslimat şartları gibi özellikleri ile Digitürk paketlerini kullanabilirsiniz. Kısa iş günlerinde teslim imkanı da yer almaktadır. En sevilen kanallar, nerede ve ne zaman istenirse internet üzerinden de izlenebilir. Digitürk play uygulaması sunduğu avantajlarla hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Ülkemizde ki süper lig maçları, birinci lig maçları, ülkemizin en sevilen kanalları nerede ve ne zaman isterseniz internet üzerinden izleme imkanı sunmaktadır. Uygulama hemen indirilerek yayınlar hemen izlenebilir. Cihazlara bağlı kalmadan, herhangi bir yerden izleme seçeneği mevcuttur. Tekrar izleme seçeneğiyle kayıtlı filmler ve diziler yayın akışlarına bağlı kalmadan dilendiği zaman izlenebilir. Canlı yayınlar 12 saat kadar geri alınabilir. Tüm bu avantajlarıyla Digitürk paketleri tercih edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA VE BAŞVUR