Digitürk Üyeliği Nasıl Yapılır
16/04/2022
Digitürk Üyeliğine Kanal ve Yeni Paket Nasıl Eklenir?
20/04/2022

Digitürk Paket Yenileme İşlemleri

Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden Digitürk uygulamasına giriş yapabilirsiniz. Yüksek hızlı paketlerle internetin keyfini sorunsuz şekilde çıkarabilirsiniz. ADSL paketleri ile limitsiz Digitürk internet seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Zengin ve keyifli içerikler de Digitürk paketleri içerisinde yer almakta olup sorunsuz şekilde uygulamaya girmeniz mümkün olacaktır. Ulusal kanallara ek olarak tüm dünyada ünlü, kaliteli belgesel kanalları gibi ödüllü kanallar da Ailenin Yıldızı Paketinde yer almaktadır. ADSL internet üyeliğinde en sevilen diziler, filmler, programlar da istenilen her an izlenebilir. Tuttuğunuz takımın tüm maçları, Digitürk’ün tüm içerikleri, sporun keyfi de doyasıya Digitürk paketlerinde yaşanabilir. Paketleri yenileme işlemleri de sorunsuz şekilde, kısa sürede gerçekleşecektir. Ailenizde herkesin keyifle izleyeceği paketleri uygun rakamlara alabilirsiniz. Dolu dolu spor paketleri de bu içeriklerde yer alacaktır.

 

Paket Yenileme Nasıl Olur?

Seçim yapmadığınız sürece satın almış olduğunuz aylık paketler otomatik şekilde yenilenmektedir. Paketlerin otomatik biçimde yenilenmesi istenmiyorsa Profilim alanından Paketlerim alanından yenilenme seçeneklerine ulaşılabilir veya Chat kısmından destek alınabilir. Paket içeriği öğrenilerek yenileme işlemleri de sorunsuz şekilde yapılabilir. Mevcut halde Digitürk üyeliği varsa Digitürk Online İşlem Merkezine giriş yapılarak paketler hakkında ayrıntılı bilgi alınabilir. Paketler kapsamında içeriklerden hangisinin izlenebileceği Digitürk paketleri sayfasından sorunsuz şekilde öğrenilebilir. Hesabım alanında yer alan Paketlerim kısmından ya da Canlı yardım kanalı üzerinden destek alma ile paketlerin detayları ve içerikleri öğrenilebilir.

 

Paket Değişikliği İşlemleri

Digitürk uydu üyeliği varsa Digitürk Online İşlem Merkezi üzerinden değişiklikler yapılabilmektedir. İçeriklerin hepsini kapsayan paket satışları tekli şekilde bulunmamaktadır. Spor Extra, Süper Lig, Eğlence paketleri arasından tamamını veya istediğinizi ayrıca satın almanız da mümkün olacaktır. Paketlerin ödeme tarihleri ve süreleri de paket değişikliği yapılırken dikkat edilecek noktalar arasında yer almaktadır. Aylık paketler alındığı zaman 1 aylık kullanılmak üzere hesaba tanımlanmaktadır. 1 aylık süre sonunda paket iptal edilmediği zaman otomatik şekilde yenilenmektedir. Paketlerin süresi satın alma yapılan ay süresince tanımlanmaktadır. Faturalama zamanı her ay olmayan bir güne dek geldiği zaman o ayda son gün faturalama yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA VE BAŞVUR