Digitürk Üyeliğine Kanal ve Yeni Paket Nasıl Eklenir?
20/04/2022
Digitürk Üyelik Devir İşlemleri
24/04/2022

Digitürk Paketleri Nedir?

 

Digitürk’ün kaliteli içeriklerine HD kalitesiyle ulaşmak artık çok kolay! Uygun rakamlara Digitürk paketleri alarak film, dizi, spor, belgesel, eğlence gibi içeriklere ulaşabilirsiniz. Evinize gelen eğlenceyi Digitürkle yakalayabilirsiniz. Eğlence bu paketlerle popüler filmler, kaliteli belgeseller, eğlenceli kanallar, spor çocuk kanalları evin yıldızı paket içeriklerinde yer alıyor. Yıldız paketlerle ailedeki herkes mutlu olacaktır. Yabancı dizi, ödüllü filmler, yerli diziler, çocuk kanalları, çocuk kanalları ve çok daha fazlası bu paketlerde yer almaktadır. Film yıldızı paketi Oscarlı oyuncularla evinizde yer almaya devam etmektedir. Taraftar paketleri de takımınızın maçlarının hepsini tek seferde almanızı sağlar. Süper Lig de her hafta oynanan maçlar da paketlerin içeriğinde yer almaktadır.

 

Digitürk Ayrıcalıklarından Yararlanın!

Digitürk keyfini iki katı düzeyine çıkarmak için eşsiz teklif seçenekleri bulunmaktadır. Ek paketlerde en etkileyici kanalların yanı sıra spor programları, mutfak programları, yaşam ve müzik gibi çok daha fazla programlar yer almaktadır. İstediğiniz Digitürk paketleriyle internet bir arada olmaktadır. Yüksek hızda limitsiz internet ile birlikte Digitürk keyfi avantajlı rakamlarla bu paketlerle evinizde yer alır. Digitürkle izlediğiniz dizileri, canlı programları durdurma şansınız vardır. İleri sarma, geri alma, kaldığınız yerden devam etme şansınız bulunmaktadır. Türksat uydu üzerinden kanalları canlı olarak izleyebilirsiniz. Üye olunan paket kapsamı dışında olan maçlar izleme ardından ödeme sistemiyle ayrıca satın alınabilmektedir.

 

Avantajlı Digitürk Paketleri

Vizyondan sonrasında öne çıkan filmler Box Office kanallarında avantajlı paketlerle yer almaktadır. Kaliteli paketleri internet fiyatına uygun Digitürkle limitsiz internet paketleriyle kullanabilirsiniz. Çocuk kanalları, sporsever kanallar, belgeseller, dizi, spor kanalları, film kanalları da uygun paketler arasında yer almaktadır. İstenilen paketi seçerek kanallar, içerikler, yeni üyelere özel uygun fiyatlı kanallar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Avantajlı paketli filmler ve içerikleri uygun rakamlarla izlenebilmektedir. En kaliteli dizilerin son sezonlarını takipte kalabilirsiniz. Kişilerin kendi tercihleri doğrultusunda farklı paketler, Digitürk’ün sene içinde sunduğu diğer kampanyalar da tercih edilerek uygun paketler seçilmesi mümkün olacaktır. İstediğiniz yerde uygulamalarıyla mobil platformlar üzerinden, internet sitesinden Digitürk yayınlarına ulaşmanız mümkün olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA VE BAŞVUR