Digitürk Paket Değişikliği Nasıl Yapılır
14/04/2022
Digitürk Paket Yenileme İşlemleri
18/04/2022

Digitürk Üyeliği Nasıl Yapılır?

Son yılların en popüler uygulamalarından olan Digitürk’e üye olmak artık çok kolay! Digitürk paketlerinden herhangi birini çok uygun rakamlara almanız mümkün olacaktır. Digitürk’e üye olmak için mevcutta Digitürk uygu üyeliği varsa öncelikle kayıtlı üye telefonu ve şifre girilmesi gerekir. Ardından beIN Connect uygulaması üzerinden paket içeriğinde yer alan kısımları ücretsiz şekilde izleyebilirsiniz. Şifre unutulmuşsa, bilinmiyorsa şifre almak amacıyla gelen linke tıklanması gerekir. Digitürk üyeliği mevcut değilse beIN Connect Üye olma alanından bilgileri girerek kolay şekilde üye olunabilir. Satın alınan paket kapsamında yer alan içeriklerin internet, tablet veya cep telefonu, Smart TV üzerinden sorunsuz şekilde izleyebilirsiniz. Paket içerikleri hakkında detaylı bilgi alınması mümkün olmaktadır.

 

Eşsiz İmkanlar Sunan Digitürk

Ücretsiz iade imkanını 14 gün süre boyunca, 2 sene garanti kapsamında, anında aktivasyon imkanıyla kargoyla elde edebilirsiniz. Teslim edilme zamanları ise belirtilen iş günlerine bağlı olarak değişmektedir. İnternet bağlantısı, görüntüsü kalitesi, donanıma bağlı olarak otomatik şekilde uyum sağlamaktadır. En iyi görüntü kalitesi ise artırılmış veri hacmiyle sağlanmakta olup kanalların keyfini sorunsuz şekilde çıkarabilirsiniz. Canlı yayın 12 saate dek geri alınabilir. Her zaman mümkün olan en iyi görüntü kalitesinde yayınlar verir. Uygulamalar hemen indirilerek yayınlar hemen izlenebilmektedir. Cihazlara bağlı kalmadan dilenen yerden, herhangi bir yerde izleyebilirsiniz. Süper lig maçları, en sevilen kanalları, nerede ve ne zaman isterseniz internet üzerinden de izleyebilirsiniz.

 

Digitürk Başvuru Formu

Üyelik ve abonelik işlemleri için başvuru formunu doldurmanız ya da müşteri hizmetleri ile iletişime geçilmesi gerekir. BeIN Sports ve Digitürk başvuru işlemlerini gerçekleştirmek, indirimli kanalları izlemek amacıyla hemen başvurmalısınız. Digitürk uygulamasında online işlemler menüsünü de sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Çağrı merkezini aramadan önce işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Online işlemler sayesinde faturaları sorgulayabilir, otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Üyeliğe paket ekleyerek düşürebilme etkisinin yanı sıra salonlardan da maç ve film satın alabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıran pek çok işlem de Digitürk Online İşlemler menüsünde yer almaktadır. Üyelik paketlerinizde değişiklikler yaparak ek paketler alabilmeniz de mümkün olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA VE BAŞVUR