Digitürk Üyeliğine Kanal ve Yeni Paket Nasıl Eklenir?

Digitürk Paket Yenileme İşlemleri
18/04/2022
Digitürk Paketleri Nedir
22/04/2022

Digitürk Üyeliğine Kanal ve Yeni Paket Nasıl Eklenir?

 

Digitürk uygulamasına eklemek istediğiniz paketleri online işlemler menüsünden yükleyebilirsiniz. Paket ve servislerim menüsü paketlerim kısmından işlemler gerçekleştirilebilir. Hemen paket almak ve işlemlere başlamak son derece kolay olmaktadır. Paket bilgilendirme ve yenileme işlemleri müşteri hizmetleri üzerinden iletişime geçilerek yapılabilir. Yıldız dolu paketler, taraftar paketleri ve çok daha fazlasına yeni paket ve kanal ekleyerek ulaşabilirsiniz. İstediğiniz tüm paketleri Digitürk hesabınıza ekletebilirsiniz. Kanallar ise paketlerle birlikte gelmekte olup kesintisiz, sorunsuz TV izleme imkanı yakalayabilirsiniz. Paket içerikleri Digitürk de yer alan paketlerde ki tüm kanallardan oluşmaktadır. Bu paketlerle spor maçlarının tamamını HD kalitesinde TV de yayınlanan belgeseller, filmler, yemek ve çocuk kanallarından izleyebilirsiniz. Evinizde TV izleme keyfini yakalayabilirsiniz.

 

En Çok Tercih Edilen Paketler Hangileridir?

Hemen hemen her evde bulunan Digitürk paketleri içerikleri ile izleyicilerin tercihi olmaya devam ediyor. En heyecanlı maçlar, çok daha fazlası spor paketlerinde yer alırken, diziler, filmler ve bu paketler arasında yer almaya devam ediyor. Ek ücret ödemeden Digitürk paketlerine sahip olabileceğiniz gibi tüm kanalları da izleme imkanı yakalayabilirsiniz. Belgesel, yaşam, çocuk gibi tüm kanallar da bu paketlerde yer alacaktır. Ev konforunda sinema keyfi yaşamak için avantajlı paketlerden yararlanabilirsiniz. BeIN Box Office kanallarından 24 film, beIN Connect/Box Office kategorilerinden film kiralama hakkınız bulunmaktadır.

 

Paket Yenileme Nasıl Yapılır?

Seçim yapmadığınız sürece satın aldığınız paketler aylık olarak yenilenmeye devam edecektir. Paketlerinizin otomatik şekilde yenilenmesini istemiyorsanız profilim alanlarından paketlerim kısmından seçim yapabilirsiniz. Chat kanalı üzerinden de destek olabilirsiniz. Digitürk’ün avantajlarla dolu dünyasını keşfetmeniz mümkündür. Fırsatlar ve avantajları takip edebilmeniz için paketler de ihtiyaçlarınıza göre değiştirebilirsiniz. Digitürk abonelik işlemleri online işlemler kısmından gerçekleştirilebilir. Şifre ve cep telefonu numarası ile giriş yapılarak borç ve fatura sorgulama, paket ve tarife bilgilerinin görüntülenmesi, içerik ve paket satın alma gibi pek çok abonelikle ilgili işlemleri Online işlemler alanından gerçekleştirebilirsiniz. Yenileme işlemleri, paketler hakkında bilgiler bu şekilde elde edilebilir. Paket ayrıntıları ve içerikleri öğrenilerek satın alınması kısa sürede gerçekleştirilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA VE BAŞVUR