Digitürk Paketleri Nedir
22/04/2022
Digitürk Pin Kodu Nedir
26/04/2022

Digitürk Üyelik Devir İşlemleri

 

Ülkemizde sayısal yayınlar yapan dijital platform olan Digitürk de toplam kanal sayısı oldukça fazladır. Digitürk de toplam üye sayısı ise günden güne artmaktadır. Digitürk HD abonelik paketlerinde yer alan HDTV yayınlarını izlemeyi sağlayan bir yayın olarak sunulmaktadır. Digitürk bu servisleri kullanıcılarının hepsine ücretsiz şekilde sunuyor. 1080i formatlarında yayın yapar. Digitürk abonelerinde paket internette, televizyonda, cep telefonlarında, tabletlerden istenilen her zaman, her yerden ücret ödemeden sorunsuz şekilde izlenebilen bir platformdur. Digitürk üyelik devir işlemlerinde devir yapmak isteyen ve devralacak kişiler birlikte teknik servislerle görüşmelidir. Devri alan kişiler adına devir sözleşmesi işlemleri kısa sürelerde düzenlenmektedir. Devir işlemleri belli bir ücret karşılığında tamamlanmakta olup işlemler sorunsuz şekilde gerçekleşebilir. Yeni adreslerde kurulum yapılacaksa ek kurulum ücretleri de talep edilebilir.

 

Digitürk Devri İşlemleri Nasıl Gerçekleşir?

Digitürk de mevcut üyeliğiniz varsa farklı kişiye devrini yapmak isterseniz öncelikle müşteri hizmetlerini aramanız gerekir. Digitürk müşteri hizmetleri sizleri ilgili teknik servislere yönlendirecektir. Devir sözleşmesi yapılması ile devir işlemleriniz sorunsuz şekilde gerçekleşecektir. Kurulum yapıldığı zaman ücret talep edilebilir. Yeni adreslere kurulum yapılması gerekirse kurulum ücretleri alınması gerekmektedir.

 

Aynı Adrese Farklı Digitürk Üyelikleri Yapılabilir Mi?

Uygun şartlarda evlerinize birden fazla Digitürk üyeliği yan oda başvurusu yapılarak bağlatılabilir. Online işlemler adresine giriş yapılması ardından üyelik ve ardından yan oda menülerinden taleplerinizi iletebilirsiniz. Talepler sonrasında değerlendirilerek dönüşler de kısa sürede tamamlanacaktır.

 

Adres Değişikliğinde Digitürk Taşıma İşlemleri

Olası adres değişikliği durumlarında ise taşınmaya karar verilmesi ardından Digitürk Müşteri Hizmetleri aranması ile nakledilme taleplerinin aktarılması gerekir. Digitürk müşteri temsilcileri adres bilgilerini alarak kurulumların yapılması için yeni teknik servise talepleri aktarmakta, yeni teknik servislerin de telefon numarasını vermektedir. Nakil rakamları üyeler taşınacakları adreslere çanak antenlerini götürecekse veya gidecekleri yerde kendilerine ait çanak antenleri var ise ya da anten yoksa, bireysel çanak antenler kurulacak ise ödenecek rakamlar değişiklik gösterecektir. Yan oda nakillerinde ise uydu alıcıları için her biri için ödenecek tutar farklılık gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA VE BAŞVUR