Digitürk Online İşlemler
03/04/2022
Digitürk Üyeliği Başka Bir Adrese Taşınabilir mi?
07/04/2022

Digitürk Uzaktan Kayıt Nasıl Yapılmaktadır?

İstenilen programlar ve yayınları uzaktan kayıt etmek amacıyla online işlemler adreslerine giriş yapılması ardından uzaktan kayıt menüsünden sayfaya gelerek iki biçimde kayıt yapmanız mümkündür. İstediğiniz yayınların görünen uzaktan kayıt formunu kullanarak tarihler, saatler, kanallar doldurularak kayıt yapabilirsiniz. İstediğiniz yayınların yayın akışlarına Digitürk üzerinden ulaşarak sayfa üzerinde bulunan Digitürk yayın akışına ulaşma için tıklayın sekmelerine tıklamanız ardından gelen yayın akışları üzerinden seçim yapmanız gerekir. Sonrasında açılan pencere üzerinden bilgilerin kontrol edilmesi, kaydet sekmesine tıklanarak uzaktan kayıt yapılması için tıklanmalıdır. Online işlemler menüsü üzerinden ulaşılması mümkündür. Digitürk Online İşlemler menüsünde sol tarafta yer alan uzaktan kayıt menüsünden kanal kaydet seçeneğinden kayıt talimatlarını verebilirsiniz. Kayıt talimatları vermek amacıyla tıklamanız gerekmektedir.

 

Digitürk Plus Uzaktan Kayıt Özelliği

Hayatımızın her alanında olan Digitürk uzaktan kayıt özelliği ile siz evde olmadığınız zamanlarda bile sevdiğiniz programları kaçırmadan izleyebilirsiniz. Uzaktan kayıt işlemlerini hangi uydu alıcıları ile yapabilirsiniz sorusuna destekleyen kutular DT-5005, DT-5103, DT-5104, AT-5105, DT-7103, DT-HY6100, DT-HY6101, DT—PHI 7100, DT-PHI 9100, HM-9503, HM-9502, HM-9505, HM-9504 olarak sayılabilir cevabını verebiliriz. Uzaktan kayıt işlemlerinde ise sorunsuz şekilde gerçekleştirebileceğiniz 4 asıl seçenek yer almaktadır. Bunlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Digitürk Online İşlemler Sekmesinden Kayıt Seçeneği

Digitürk online işlemlerde sol kısımda yer alan uzaktan kayıt menüsünden kanal kaydet seçeneklerinden kayıt emirleri verebilir bu sayede sorunsuz şekilde uzaktan kayıt işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

  • BeIN Connect Uygulamalarından Kayıt Olma İmkanı

BeIN Connect uygulamasına giriş yapılması ardından sol üst menüde bulunan “Rehber” menüsünden kaydedilmek istenen program ve kanal seçilerek uzaktan kayıt işlemleri tamamlanabilir. BeIN Connect uygulamasını Android, İOS, Windows Phone için indirebilirsiniz.

  • Digitürk Müşteri Hizmetlerinden Kayıt Seçeneği

0212 473 73 73 Digitürk Müşteri Hizmetleri aranarak sesli yanıt sisteminden sırasıyla önce 3 sonra 5 tuşlanarak istenilen program için kayıt emirleri verebilirsiniz.

  • Cep Telefonundan Kayıt Seçeneği

Sistemde yer alan kayıtlı cep telefonundan kayıt talebi aynı gün içinde kanal kaydet yazılması ardından programda başlama, bitiş saatleri, kanal isimleri yazılarak 3555’e gönderilmesi gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA VE BAŞVUR