BeIN Connect İle Nasıl Film Satın Alınır ?
23/02/2022

Digitürk Yıldız Dolu Paket Nedir?

Sayısal yayın yapan Digitürk dijital bir platform olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Süper lig maçlarının yayın haklarını elinde bulunduran Digitürk çeşitli uydulardan yayın yapmaktadır. Digitürk HD abonelik paketlerin de yer alan HDTV yayınlarının izlenmesini sağlayan ek servislerdir. Abonelik paketlerinde yer alan HD kanallar izlenebilir. Kullanıcılar istediği zaman dizi, film gibi içerikleri izleyebilir. Programları izlerken ilerletme, geri alma, durdurma gibi özellikler olabilir. Abonelik paketlerinde yer alan HD kanallar izlenebilir. Digitürk abonelerinin paketlerini web, tv, tablet, cep telefonu üzerinden istediğiniz her yerden, her zaman ücret talep etmeden izleyebilirsiniz. Tüm kanalların tek pakette toplandığı yıldız dolu paket içeriği ise son derece zengindir.

 

Yıldız Dolu Paket Kampanyası İçeriği

Her ay çok sayıda dizi, bölüm, çizgi film, Oscar ödüllü yönetmenlerin filmleri, belgesellerle dolu içerikler de paket içeriğinde yer almaktadır. Digitürk plus kutuları da hediye olarak sunulmaktadır. Süper lig maçları ve maçlardan daha fazlası ile spora doyabilirsiniz. Çocuk, belgesel, yaşam ve yemek programları da bu paketlerde bulunur. Evin yıldızı paketiyle eğlence evinizde olacaktır. En popüler dizi paketleri Digitürk paketleri ile birlikte alınabilir. Sporun tadını doyasıya yaşayacağınız paketler de uygun rakamlarla sunulacaktır. Digitürk üyeliğine yeni kanal, paket eklenmesi de mümkün olmaktadır. Eklemek istediğiniz paketleri online işlemler menüsünden adreslere giriş yapılması ardından servis ve paketler menüsünden paketlerim alanından seçebilirsiniz.

 

Avantajlarıyla Yıldız Dolu Paket

Digitürk de yer alan filmin, ailenin ve sporun yıldızı paketlerin de yer alan tüm kanallardan oluşur. Bu paketlerle tüm spor maçları en iyi kalitelerde HD olarak çocuk, yemek, belgesel kanallarının hepsi evlerinizde izlenebilir. En sevilen filmler, ünlü oyuncuları artık evinizden rahatlıkla izlenebilir. İçeriklerin tamamını kapsayan tek paket satışı bulunmamaktadır. Ana sayfada 3 başlıkta yer alan spor extra, süper lig, eğlence paketleri arasından istediğinizi seçerek tamamını da satın alma hakkı bulabilirsiniz. Paket yenilemesi işlemleri ise seçim yapılmadığı zaman satın alınan aylık paketler otomatik şekilde yenilenebilir. Paketlerin otomatik şekilde yenilenmesi istenmiyorsa paketlerim alanından yenilenme seçeneklerine ulaşılması da mümkün olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA VE BAŞVUR