Digitürk Pin Kodu Nedir
26/04/2022
Digitürk Play ve BeIN Connect Aynı Mıdır
30/04/2022

Tüm Yönleriyle BeIN Connect Özelliği

 

Hızlı şekilde hayatımıza giren Digitürk uygulamasında pek çok avantaj yer almaktadır. BeIN Connect özelliği Digitürk üyelerinin hepsi tarafından kullanılabilen bir özelliktir. Ek ücretlerin yansıması gibi bir durum olmamaktadır. BeIN Sports canlı maç yayınları hariç durumdadır. Canlı maç yayınları beIN Connect üzerinden takip edebilmek amacıyla Mobil Süper Lig paketlerinin olması gerekmektedir. Digitürk üyeleri paketler dahilinde beIN Connect adresinden kaliteli ve zengin içerik arşivlerine ulaşmanız mümkündür. Portal destekleri olan kutular DT-5104, DT-5103, DT-7103, DT-9102, DT-9104, DT-9103, DT-HY6100, DT-61440UHD, DT-HY6101, HM-9503, HM-9502, HM-9504, HM-9505 olarak sayılabilir. Digitürk uygulaması beIN Connect özelliğinin kullanılması için uydu alıcısının internete bağlı olması gerekir. Emin olduktan sonra bağlanma işlemleri tamamlanmalıdır.

 

BeIN Connect Özelliği Kullanımı

Digitürk üyelerinin hepsi beIN Connect özelliğini kullanabilmektedir. Ek ücret yansıması yapılmamaktadır. BeIN Sports canlı maç yayınları duruma hariçtir. Canlı maç yayınları beIN Connect uygulaması üzerinden takip edilebilmesi amacıyla Mobil Süper Lig paketlerinin olması gerekmektedir. Digitürk üyeleri paketler dahilinde beIN Connect adresinden zengin içerik arşivine ulaşabilir. BeIN İZ, beIN Gurme kanallarının içinde yer aldığı 100 üzerinde ulusal kanal canlı tv izleme seçeneğinden izlenebilir. Kanalların hepsinde olan yayınlar 12 saat öncesine dek geri alınabilir. Yabancı ve yerli diziler, ulusal kanallarda, Digitürk kanallarında yayınlanmakta olan programlar ve popüler dizilerin geçmiş bölümlerini rahatlıkla izleme şansı yakalayabilirsiniz. Belgesel, film, spor, çocuk, eğlence-yaşam kategorilerinde binden fazla kanal içeriğine üyelik paketleri ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Film ve daha fazlası rahatlıkla izlenebilir. BeIN Box Office sinemalardan doğrudan beIN Box Office uygulamasına gelen yeni filmler kiralanarak keyifle, eğlenceli şekilde izlenebilir.

 

BeIN Connect Özelliği Çözüm Önerileri

Digitürk üyelerine sunduğu yayın akışına bağlı kalmayan servisi olan BeIN Connect özelliği üyelik paketi dahilinde içeriklerden meydana gelen zengin içerik arşivlerine ulaşabilirsiniz. Web sitesi üzerinden, tabletten, cep telefonu üzerinden üyelik paketi içerisinde yer alan içerikleri de zengin içerik arşivi ile rahatlıkla izleme imkanı yakalayabilirsiniz. BeIN Connect özelliğinden canlı maç yayınlarını takip ederek faydalanmak için Mobil Spor Lig paketiniz olması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA VE BAŞVUR